alamlehepilt_1

Teenused

Teeme töid algusest lõpuni, alates katlamaja projekteerimisest kuni ”võtmed kätte” lahendusteni. Meie prioriteediks on alati tellija soovid ja vajadused, mille teostamisele saame kaasa aidata oma pikaajalisest praktikast saadud kogemuste rakendamisega. Oleme loonud ka palju tehnilisi erilahendusi.

Meie poolt ehitatavad katlamajad me reeglina ka projekteerime ise, et oleks tagatud normaalsed võimalused paigaldatud seadmete hooldamiseks. Projektide mahtu kuuluvad tavaliselt ka kõik torustikud, soojussõlmed jmt.

Tellija soovi korral pakume rajatud katlamajale ööpäevaringse reageerimisvalmidusega hooldusteenust, lisaks ka surveseadmete ja gaasiseadmete järelevaataja teenust. Meie töötajad osalevad pidevalt erinevate seadmete tootjate poolt läbiviidavatel koolitustel ja täiendõppel, et pidada sammu tehnika kiire arenguga.

Müüme ja paigaldame vaid tuntud tootjate tehastes valmistatud töökindlaid seadmeid. Oleme katlamaju ehitanud ja hooldanud 20 aastat. Pikk kogemus sel alal võimaldab pakkuda meil oma klientidele kvaliteetseks lihvitud teenuseid.